Budeme pokračovat v čem jsme začali

Vzhledem k ukončení soutěžního ročníku se přímo nabízí prostor k bilancování. Jako první se nabízí předseda oddílu Milan „Majk“ Kiselica a jeden z nejlepších střelců libčické historie. Stále aktivní hráč v letošním ročníku vstřelil 14 branek, ale stejně podstatné bylo jeho působení na poli funkcionářském. Také bez jeho úsilí by házenkáři Libčic nehráli druhou ligu.Majku, před nedávnem skočila druholigová soutěž, které se po dlouhých šesti letech v SRL účastnily také Libčice. Jak konečné 7. místo hodnotíš jako předseda oddílu?

Myslím, že pouze naše hráčská nezkušenost v rozhodujících zápasech  této soutěže nás připravila o lepší umístění, ale střed tabulky vidím jako úspěch a dík tímto patří všem, kteří se na tomto výsledku podíleli.

Myslíš, že bylo v silách týmu lepší umístění nebo to byl limit současného kádru?

Přiznám se, že po podzimní části soutěže jsem naše ambice směřoval do první pětice týmů, ale bohužel, jak už to ve sportu chodí ani nás neminula vážná zranění klíčových hráčů a tak 7.místo bylo asi naše maximum.

Jaká byla nejsilnější stránka týmu a kde jsou naopak slabiny, na kterých se musí zapracovat?

Myslím, že nám výborně fungovala obrana se skvěle chytajícími brankáři. V útočné fázi musíme zapracovat především na přechodu  do rychlého protiútoku a kombinační hře, která nám někdy skřípala. Neméně důležitou součástí úspěchu  je zakončení ve vyložených šancích, které nás někdy hodně sráží do kolen a tak i zde je co zlepšovat.

Budou hrát Libčice druhou ligu i příští rok a pokud ano, tak s jakými ambicemi?

Určitě ano. Hodláme pokračovat v čem jsme začali a já pevně věřím že všichni ostatní taky. Je tu super parta která má bojovného ducha a jen tak něco nezabalí. A s jakými ambicemi ? No přece stupně vítězů .

Závěrem bych chtěl jako předseda oddílu poděkovat především našim sponzorům, bez kterých bychom tuto soutěž hrát nemohli. Poděkování patří také TJ Sokolu Břve, které nám připravilo v hale výborné  prostředí pro domácí zápasy a všem našim věrným fanouškům.

Házené zdar

Milan „Majk“ Kiselica