- Národnost
Česko- Post
- Spojka
- Výška
- 183
- Soutěže
- Ostatní soutěže, 2. liga SVČ, 2. liga JZČ, 2. liga SZČ
- Sezóny
- ostatní sezóny, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
- Věk
- 41
Ostatní soutěže
| Sezóna | Tým | Zápasy | Góly | Ø gólů |
|---|---|---|---|---|
| ostatní sezóny | Sokol Libčice | 191 | 685 | 3.59 |
| Celkem | - | 191 | 685 | 0 |
2. liga SVČ
| Sezóna | Tým | Zápasy | Góly | Ø gólů |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | Sokol Libčice | 21 | 64 | 3.05 |
| 2014 | Sokol Libčice | 21 | 98 | 4.67 |
| Celkem | - | 42 | 162 | 0 |
2. liga JZČ
| Sezóna | Tým | Zápasy | Góly | Ø gólů |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | Sokol Libčice | 18 | 45 | 2.50 |
| 2016 | Sokol Libčice | 18 | 64 | 3.56 |
| 2017 | Sokol Libčice | 22 | 54 | 2.45 |
| Celkem | - | 58 | 163 | 2.45 |
2. liga SZČ
| Sezóna | Tým | Zápasy | Góly | Ø gólů |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | Sokol Libčice | 21 | 51 | 2.43 |
| 2019 | Sokol Libčice | 1 | 2 | 2.00 |
| Celkem | - | 22 | 53 | 2.41 |
Kariéra celkem
| Sezóna | Zápasy | Góly | Ø gólů |
|---|---|---|---|
| ostatní sezóny | 191 | 685 | 3.59 |
| 2013 | 21 | 64 | 3.05 |
| 2014 | 21 | 98 | 4.67 |
| 2015 | 18 | 45 | 2.50 |
| 2016 | 18 | 64 | 3.56 |
| 2017 | 22 | 54 | 2.45 |
| 2018 | 21 | 51 | 2.43 |
| 2019 | 1 | 2 | 2.00 |
| Celkem | 313 | 1063 | 2.43 |