Prvními dvěma předehrávanými zápasy začaly soutěže ročníku 2017 – 2018. V těchto povinně předehrávaných zápasech se střetly týmy Sokol Libčice „C“ a Sokol Libčice „D“, protože nastupují ve stejné soutěži a mají za povinnost vzájemné zápasy předehrát. V obou těchto zápasech zvítězil jejich favorit (loňský vítěz soutěže) sokol Libčice „C“ v poměru 13 : 5.
První zápas se soupeřem z jiného města máte možnost vidět v Libčické sokolovně již v sobotu 30.9. 2017 od 17.00 hod., kdy v 1. kole krajského přeboru přivítáme soupeře Sokol Dolní Beřkovice/Mlékojedy. Hned v neděli 1.10. 2017 ráno od 10.00 hodin je na řadě další domácí zápas Krajského přeboru, kdy v rámci zápasů 2. kola soutěže přijede do Libčic tým TTC Bělá pod Bezdězem. Zveme tímto diváky na oba tyto zápasy.

Jan Špiegel , předseda oddílu stolního tenisu