Přehled konečných výsledků okresního přeboru
Skončil soutěžní ročník 2017 – 2018, kde bojovaly 3 týmy Libčických stolních tenistů.V Okresním přeboru III. třídy jsme neměli zastoupení. V OP II třídy jsme měli dva týmy. Tým „D“ jako nováček soutěže měl za cíl udržet se v soutěži, což se nakonec zlepšenými výkony v závěru soutěže podařilo. Náš „C“ tým skončil v tabulce na 4.místě. V Okresním přeboru skončilo Libčické „B“ na 4.místě. Veškeré podrobnosti o soutěžích, výsledcích jednotlivých hráčů atd., najdete na webu po kliknutí na jednotlivý tým. Úspěchem Libčických stolních tenistů je i celkové 3.místo v soutěži mládeže, našeho dorostence Jakuba Janury.
                                STOLNÍ TENIS – KRAJSKÝ PŘEBOR – PLAY OFF
Jediným naším týmem, kterému ještě sezóna neskončila , je mužstvo Sokol Libčice „A“.     V krajském přeboru 2. třídy skončil tento tým na 2.místě tabulky po základní části a tím se stejně jako vloni, probojoval do Play Off této soutěže. V sobotu 7.4 2018 jsme v prvním semifinále přivítali doma tým z Velkého Oseka, který jsme v tomto zápase porazili v poměru 10 : 6 a do nedělní odvety v neděli 8.4 2018 jsme odjížděli s tím, že nám k postupu do finále stačí uhrát nerozhodný výsledek. To se nakonec i stalo a po remíze 9 : 9 jsme postoupili do finále soutěže. Soupeřem v tomto finále nám bude tým Spartaku Čelákovice, který jsme v základní části soutěže v obou zápasech porazili. Zápasy ve finále budou ale rozhodně těžší a naším cílem je zvítězit a postoupit do Krajského přeboru 1.třídy.
První zápas finále hrajeme v sobotu 21.4 2018 od 17.00 hodin na půdě soupeře a odvetu v neděli 22.4 2018 od 10.00 hodin v Libčické Sokolovně. Zejména na nedělní domácí zápas tímto zveme všechny naše příznivce.

Jan Špiegel , předseda oddílu