SOKOL LIBČICE – VÍTĚZ KRAJSKÉHO PŘEBORU II
Tým stolních tenistů Sokola Libčice se stal vítězem Krajského přeboru 2. třídy regionální skupiny B a tímto vítězstvím si vybojoval postup do
Krajského přeboru 1. třídy.
Stalo se tak po finálovém souboji s týmem Spartaku Čelákovice, kdy v prvním zápase 21.4 2018 na půdě soupeře vybojoval Libčický tým cennou remízu 9 : 9 a hned následující den, v odvetě v Libčické sokolovně zvítězil v poměru 10 : 7.
Největší zásluhu na tomto výsledku má náš nejlepší hráč Václav Kraml, který je také vůbec nejlepším hráčem celé soutěže, když za celou dobu 2 let působení v našem oddíle neprohrál jediný zápas. Dalšími platnými hráči byli Vojta Richter, Borek Šulc, Jarda Richter ml. a Ríša Slaměník. Po loňském postupu týmu do této soutěže je toto vítězství v soutěži Krajského přeboru největším úspěchem Libčického stolního tenisu v celé jeho historii.
Jan Špiegel , předseda oddílu
                                         Vítězné , A´ družstvo s předsedou oddílu