Po turnaji amatérů ve stolním tenisu, následoval o 14 dní později turnaj soutěžních hráčů ve čtyřhrách. V sobotu 30.12 2017 se do Libčické sokolovny sjelo 17 dvojic hráčů z těchto oddílů: Sokol Libčice, Sokol Lety, Sokol Středokluky, Řevnická sportovní, Sokol Rudná, TJ Úholičky, Sokol Únětice a Sokol Mnišek p. B.. Po maratónském průběhu (turnaj trval 7 hodin) nakonec zvítězili hráči Stacho a Drbohlav ze Sokola Mníšek, na druhém místě skončili hráči Kačerovský a Tolar ze Středokluk a třetí místo vybojovali hráči Hluchý (Rudná) a domácí Kuba Manek (Libčice). Účastí 17 dvojic se tento turnaj stal největším turnajem čtyřher okresu Praha západ a tak doufáme že se to stane novou tradicí na konci roku .

Jan Špiegel , předseda oddílu