S definitivní platností byl sestaven rozvrh hodin libčické Sokolovny. Informace trochu slavností, protože vyhodvět více než 10 oddílům nebo partnerům Sokola nebylo jednoduché. Kapacita není bohužel nafukovací, a tak se muselo přistoupit k několika kompromisům. Ve výsledku jsme ale došli k všeobecné spokojenosti, což je věc nejdůležitější. Prioritou bylo vyhovět oddílům s mládežnickou základnou.

Výsledný rozvrh je přiložen níže a najedete ho také kdykoli později na stránce tělocvičny v sekci Sportoviště.

Finální rozvrh dává šanci také občanům Libčic si naplánovat zimní sportování. Budeme rádi, když si přijdete jen zacvičit nebo se dokonce rohodnete k pravidelným návštěvám libovolného oddílu. Nové zájemce, především z řad dětí, rádi přivítáme. Kontakty na vedoucí jednotlivých cvičebních hodin jsou uvedeny pod rozvrhem.

Sportu zdar!

Rozvrh Sokolovna 2016-2017