V sobotu 28.5 2022 se v Libčické sokolovně uskutečnil turnaj ve stolním tenisu, kterým jsme se rozloučili se soutěžní sezónou 2021 – 2022. Na turnaj dorazilo 29 hráčů z různých oddílů Středočeského kraje a Prahy. Po celodenních bojích v kategoriích dvouher a následně čtyřher bylo pořadí na prvních třech místech takové: kategorie dvouhra – 1. místo Marek Hluchý (Sokol Rudná), 2. místo Jaroslav Richter (Sokol Libčice), 3. místo Milena Žambokrethyová (KST Stodůlky). V kategorii čtyřher bylo pořadí: 1. místo Milena Žambokrethyová (KST Stodůlky)/ Jaroslav Podrápský (Sokol Libčice), 2. místo Jan Špiegel (Sokol Libčice)/ Roman Urban (Sokol Lety), 3. místo Radka Ducháčková (TJ Úholičky)/ Marek Hluchý (Sokol Rudná). Oddíl stolního tenisu Sokol Libčice nad Vltavou tímto děkuje všem účastníkům za účast a místnímu Sokolu za podporu v uspořádání turnaje.