Konečné výsledky jednotlivých týmů Sokola Libčice v soutěžích stolního tenisu v roce 2018 – 2019

Tým Sokola Libčice „D“ hrající Okresní přebor 2. třídy skončil v konečné tabulce na 6. místě. Na 5. místě ve stejné soutěži skončil tým Sokol Libčice „C“.

V okresním přeboru 1. třídy skončil tým Sokol Libčice „B“ na 2. místě. V této soutěži se stala nejlepší hráčkou celé soutěže , včetně mužů , naše hráčka Milena Žambokrethyová. Za celou soutěž prohrála pouze jedinou dvouhru z 50 a to jen s hráčem, který byl koupený soupeřem vyloženě k tomuto jedinému zápasu.

Nejlepším naším týmem je Sokol Libčice „A“, který se po loňském vítězství v Krajském přeboru 2. třídy, dokázal zachránit v Krajském přeboru 1. třídy a skončil v tabulce na konečném 9. místě. I v této soutěži byl nejlepším hráčem náš stolní tenista Václav Kraml, který ani letos, i když ve vyšší soutěži, nepoznal hořkost porážky ani v jediné dvouhře.

Úspěšně si vedou ve své soutěži i zástupci našich nejmenších, a to Aneta Dostálová, Ondra Dostál a Ondra Slapnička, které čeká ještě jeden bodovaný turnaj a potom zveřejníme i jejich výsledky.