Když jsme 10. 11. 2020 vyzvali malé a velké chodce, běžce, cyklisty, bruslaře, koloběžkáře a lyžaře, kteří v Covidovém čase nesedí doma, aby své výkony zaznamenávali do projektu AntiCovid Run, tak jsme netušili, jak dobrý nápad to byl.

Oběhli jsme Česko a zdolali Evropský okruh, což je dohromady 14 480 km, které 29. 1. 2021 zdolalo 94 účastníků. Nejmladšímu je šest, nejstarší 89letá, nejaktivnější jsou chodci, pak cyklisté a běžci. Se sněhovou nadílkou se pěkně rozjeli i lyžaři. Většina účastníků je z našeho města, Prahy a okolí, ale sportují s námi i v zahraničí např. v Izraeli a v Rakousku.

Jak jsme slíbili – 10 vylosovaných účastníků se může těšit na dárek od TJ Sokol Libčice.

Ale nekončíme, jen uzavíráme druhou etapu a zahajujeme třetí. Tentokrát se vydáme do Japonska, a to rovnou do Tokia na o rok odloženou letní olympiádu, která se bude, pokud se něco nezmění, konat  od 23. července do 8.srpna 2021.

Čeká nás 14.000 vzdušných kilometrů, což by se do července dalo zvládnout, ne?

Děkujeme všem, kteří už v tom s námi jedou, a vítáme každého nového, který se  přidá k nám:

Adresa: sokollibcice.cz/AntiCovidRun/

Přihlášení a zápis aktivity v km:
v záložce Přehled/Přihlášení a vkládání průběžné aktivity

Fotografie zasílejte na adresu: AntiCovidRun@sokollibcice.cz

Album fotografií k vidění zde:  sokollibcice.cz/AntiCovidRun/fotky/

TJ Sokol Libčice nad Vltavou
Realizační tým: Pepa, Berky, Michal, George a Hannah