Sokol Libčice nad Vltavou –  oddíl všestrannosti žen pořádal v sobotu 14.1.2017

Vydatné novoroční cvičení po vánočním lenošení.

Zacvičily si stávající i některé nové cvičenky ukázkové půlhodinové lekce, které vedly současné cvičitelky.

Maruška předvedla, jak má vypadat kondiční rozcvička, při které rozhýbete celé tělo, s Jiřinkou jsme si vlastně „jen“ krásně zatančily při Dance fitness, se mnou děvčata vystoupala mnohokrát na stupínek se zapojením i sem tam nějaké otočky a poskoku. Pak jsme společnými silami posílily ruce s gumičkami, břicho při vydatném posilování a nakonec s Janou vše doplnily s míčky a protáhly záda i celé tělo.

Uprostřed lekcí jsme vylosovaly ze vstupenek – 1. místo -půlroční předplatné na naše hodiny, pro další místa byla dárkem kosmetika, která potěší každého.

Toto mimořádné cvičení snad bylo pro všechny cvičenky příjemným využitím víkendové volna a nastartováním celoročního cvičení, ke kterému zveme i další ženy a dívky. Vybírat můžete z našeho rozvrhu v pondělní a středeční hodiny. S sebou jen pevné čisté boty, ručník a láhev s vodou, lednová první lekce je zdarma.

Rády přivítáme, nebojte se a přijďte vyzkoušet.

Za všechny zve Iva