Další víkend se cvičením jsme strávily ve Sportovním centru v Nymburku, kde bylo pro náš víkendový záměr vše krásně pod jednou střechou. Pro naše cvičení jsme měly přidělenou samostatnou učebnu, takže bychom mohly cvičit od rána do večera, ale to bychom nestihly to ostatní. Proto jsme se krásně v sedmi hodinách prostřídaly s Aničkou, která měla báječné dvě taneční hodiny aerobiku, já jsem přidala výrazné posilování s gymsticky a tabatu a Jana na závěr uvolnění s overbally.

Měly jsme také k dispozici jen pro naší skupinu páteční vířivku pro 15 osob a saunu, v sobotu samostatný plavecký bazén, také se saunou a večer opět vířivku. Samozřejmě jsme vydané kalorie doplňovaly s chutí v místní jídelně a musím pochválit i kuchaře. 😀

Sportovní centrum, centrální budova i přilehlá sportoviště jsou usazena na kraji Nymburka uprostřed krásného parku, takže možností pro procházky je zde více, můžete si dát i devítikilometrový pochod do Poděbrad po jedné nebo i po druhé straně Labe.

Zde jsme vlastně původně měly strávit náš víkend, v penzionu Král Jiří, kde už jsme byly dva roky předešlé. Ale po špatné komunikaci, jsme nakonec raději na poslední chvíli zvolily Nymburk. Myslím, že podle ohlasů cvičenek jsme udělaly dobře a pokud se zeptáte zúčastněných, určitě Vám doporučí, ať jedete příště s námi.

Stačí se připojit ke skupině Sokol a vyžádat si nabídku dalších akcí, které pořádáme nebo se poptat na našich pravidelných hodinách v pondělí a ve středu.

Za Sokol Libčice Iva