Za významné finanční podpory města se od 13. do 17. 7. 2020 v libčické sokolovně konal týdenní sportovní kemp pod vedením trenérek Jany Kejmarové a Hannah Bartíkové.Děti v rozmezí věku od 5 do 10 let si vyzkoušely v dopoledních trénincích kromě základy gymnastiky též atletiku, parkour, cvičení s hudbou a míčové hry. Po obědě se pořádaly výlety pěšky, kolmo, vlakmo i koňmo.

Nechyběly kulturní zážitky jako výstava dětské knihy v roztockém muzeu, návštěva Zemědělského muzea v Praze a výstava sester Válových v Uhelném mlýně včetně kreslení uhlem, které bylo odměněno uhelnou zmrzlinou.

Večeře vlastnoručně opečená u táboráku, noční hra a nocování v sokolovně završilo krásný týden, který si podle ohlasů užily děti i jejich trenérky.
Bez finanční podpory města by se ovšem tato vydařená prázdninová akce nemohla konat, takže posíláme velký dík vedení města a nesmíme zapomenout na restauraci Na Žíněnce, která se postarala o skvělé obědy, které nám dodaly potřebnou energii na týden plný pohybu a legrace.

Více fotek ve fotogalerii