Házená: Libčice n. Vlt. – Č. Budějovice v Sportovní hala Břve
Házená: Libčice n. Vlt. – Č. Budějovice @ Sportovní hala Břve | Hostivice | Česko

Odjezd autobusu z Libčic v 15:15 z náměstí.

Dub
22
So
Stolní tenis: Finálový zápas Krajského přeboru Libčice – Bělá pod Bezdězem v tělocvična Sokol Libčice
Dub 22 @ 17:00 – 20:00
Stolní tenis: Finálový zápas Krajského přeboru Libčice - Bělá pod Bezdězem @ tělocvična Sokol Libčice | Libčice nad Vltavou | Česko

Finálový zápas Krajského přeboru ve stolním tenisu mezi Sokol Libčice a TTC Bělá pod Bezdězem.

Házená: Libčice n. Vlt. – Košutka @ Sportovní hala Břve | Hostivice | Česko

Odjezd autobusu z Libčic v 12:15 z náměstí. Po zápase je návrat do Libčic, kde bude v areálu Sokola uspořádána rozlučka se sezónou včetně nezbytného pašíka na rožni.

Kvě
27
So
Jarní pohár tenisového oddílu v tenisové kurty - areál Sokola
Kvě 27 @ 8:30 – 15:00
Jarní pohár tenisového oddílu @ tenisové kurty - areál Sokola | Libčice nad Vltavou | Česko

3. ročník Jarního poháru tenisového oddílu, uzavřený turnaj dvojic pro členy oddílu, jejich rodinné příslušníky a přátele.

Občerstvení zajištěno.

Srp
26
So
Posvícení: Turnaj dvojic v tenisu v tenisové kurty v areálu Sokol Libčice
Srp 26 @ 8:30 – 16:00
Posvícení: Turnaj dvojic v tenisu @ tenisové kurty v areálu Sokol Libčice | Libčice nad Vltavou | Česko

Posvícenský tenisový turnaj dvojic – 24. ročník je již tradičně součástí posvícenských slavností

Posvícení: Turnaj v házené mužů v areál Sokol Libčice
Srp 26 @ 9:00 – 17:00
Posvícení: Turnaj v házené mužů @ areál Sokol Libčice | Libčice nad Vltavou | Česko

Turnaj bude zahájen prvním utkáním v 9,00 hodin a bude hrán systémem každý s každým. Hrací čas jednoho utkání je 2 x 20 minut s přestávkou o poločas a s přestávkou po 2. a 4. utkání. Hraje se podle pravidel házené a podle platného soutěžního řádu házené.