Prohra s Talentem Plzeň „B“ 18:28 znamená náš nepostup do 1.ligy

Poslední utkání letošní sezóny nás čekalo ve Štruncových sadech, kde nás na své palubovce přivítal do odvetného barážového utkání o 1. ligu domácí Talent Plzeň „B“. V našem domácím prostředí jsme tohoto soupeře dokázali více než potrápit, dokonce se nám ho podařilo porazit, což byla první porážka pro tento tým v této sezóně. Soupeři jsme dokázali vnutit náš herní styl  a nakonec ho i porazit o 4 branky.

Právě s tímto náskokem jsme do Plzně přijížděli,  a samozřejmě s vědomím, že domácí budou výrazně posílení o náhradní hráče Taletnu Plzně „A“.  Do zápasu jsme šli s cílem opět překvapit, ale věděli jsme, že to bude právě domácí tým, který bude pod tlakem.

Do utkání vstoupil razantně a přímočaře, a od samého začátku bylo na nich vidět, jak toto utkání musí zvládnout…  Nám se bohužel naopak nepodařilo dostat do tempa, a tak celkem rychle si soupeř dokázal získat potřebný bodový náskok. Bylo vidět, že proti nám nastoupilo úplně jiné mužstvo. Ač jsme bojovali, seč nám síly stačily, stejně jsme první poločas prohráli 8:15.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem zkusit toto utkání ještě zvrátit na naši stranu. Do 45. minuty se nám dařilo soupeře držet pod tlakem, Ondřej Kříž opět předváděl neuvěřitelné zákroky, a držel tým v šancích na postup.  Bohužel naše trápení v útočné fázi nebralo konce a tak jsme zaslouženě prohráli 18:28, což celkově znamená, že pro příští sezonu zůstáváme v 2. lize.

Mužem zápasu byl jednoznačně Ondřej Kříž.

Samozřejmě, že nás výsledek netěší, ale celkově můžeme říct, že jsme spokojení.  Letos to pro nás byla výjimečná sezóna, kdy jsme dokázali potrápit aktuálního mistra České extraligy – Talent Plzeň „A“, asi tím nejtěsnějším možným výsledek jsme vyhráli 2. ligu SVČ, a v baráži jsme dokázali velmi potrápit neporažený tým Talentu Plzně „B“.

Rád bych vám poděkoval nejen za podporu v těchto dvou utkání, kdy jste dokázali udělat skvělou atmosféru, ale za celou sezónu.

Velmi si vážíme vaší podpory, děkujeme, že stojíte při nás.

Během příštích týdnů se můžete těšit na další články o našem týmu, zhodnocení sezóny i jednotlivých hráčů.

Zveme vás na rozlučku se sezónou, která se koná 14. 6. 2014, bližší informace vám ještě uvedeme na webových stránkách a Facebook profilu.