Vyjíždíme na první mládežnický turnaj

Zítra, tedy tuto sobotu, 14. dubna vyjíždíme na první mládežnický turnaj po dlouhé době. Po ročním poctivém tréninku uzrála doba na vyzkoušení si všech házenkářských dovedností na turnaji na Mělníku. Turnaje se zúčastní další oddíly středních Čech, jedná se tedy o zajímavou možnost poměřit se s dalšími oddíly.

Základní informace k turnaji:

• turnaj se odehraje ve sportovní hale v gymnáziu Jana Palacha na Mělníku (Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, 276 01 Mělník)
  • předpokládaná doba trvání 8:00 – 12:00
  • sraz v Libčicích u Sokolovny v 7:00, odjezd v 7:15
  • předpokládaný návrat v 13:00
  • s sebou si nezapomenout vzít sportovní oblečení, boty, svačinu, pití a vítěznou náladu

Jako oddíl jsme si pro děti připravili novou sadu dresů a oddílové ponožky. Věříme, že si společně turnaj užijeme, děti si odvezou skvělé zážitky a chuť do dalších tréninků.

Mládežnické házené zdar!