Rok: 2018

Sokolský den opanoval oddíl házené

Poslední neděli v září se v areálu Sokola Libčice konal tradiční sportovní den určený všem libčickým dětem. Jako obvykle probíhala prezentace jednotlivých oddílů na svých stanovištích. Tuto akci většina oddílů využívá i k náboru nových dětí do svých řad. Děti mají možnost si vyzkoušet všechny dostupné sporty v místním Sokole. Vedení Sokola také vyhlašuje nejlepší sportovce a trenéry uplynulého roku. Continue reading „Sokolský den opanoval oddíl házené“

66. ročník turnaje mužů v házené

Tradiční posvícenský turnaj se uskuteční tuto sobotu 25. srpna. Jedná se o nejstarší turnaj v České republice a tento rok se odehraje již 66. ročník.

Turnaj bude zahájen prvním utkáním v 9,00 hodin a bude hrán systémem
každý s každým. Hrací čas jednoho utkání je 2 x 20 minut s přestávkou o
poločas 5 min. a s přestávkou po 2. a 4. utkání10 min.Hraje se podle pravidel házené a podle platného soutěžního řádu házené s výjimkou času vyloučení hráče na 1 min.

Continue reading „66. ročník turnaje mužů v házené“

Další dva kroky při cestě za titulem udělány!

Sezona již vstoupila do fáze, kdy nás každé vítězství výrazně posouvá k celkovému prvenství. Můžeme se také spolehnout na to, že naši nejbližší pronásledovatelé mají obtížný los a často hrají proti sobě a ztrácí body. Nás po týdenní pauze od zápasu v Havlíčkově Brodě čekal papírově jednoduchý zápas na půdě  Lokomotivy Vršovice a poté těžké domácí utkání proti stále se lepšícímu Loko České Budějovice. Papírové předpoklady se tentokráte naplnily bezezbytku…

Continue reading „Další dva kroky při cestě za titulem udělány!“

První turnaj na Mělníku jsme zvládli na výbornou

V sobotu 14. dubna jsme se zúčastnili prvního mládežnického turnaje. Turnaj se konal na Mělníku ve sportovní hale místního gymnázia Jana Palacha. Organizaci zajistil domácí Mělník, který pozval atraktivní soupeře z celých středních Čech. Měli jsme tedy možnost poměřit síly s týmy Mělníka, Úval, Mladé Boleslavi a Kostelce nad Labem.

Continue reading „První turnaj na Mělníku jsme zvládli na výbornou“