Rok: 2017

Pod stromečkem budou ponožky

Mimo krásného umístění v tabulce si libčičtí házekáři připravili pod stromeček ještě jedno překvapení. Po úspěšné edici bílých ponožek se tentokrát připravila tmavá varianta. Černá barva kombinovaná s červenou nebo zelenou, tak aby ponožky ladily s aktuální sadou dresů.

Ponožky jsou určeny nejen hráíčům, ale také pro mládež, funkcionáře nebo jakékoli fanoušky libčické házené. Pár bude k mání za cenu 70,- Kč. K dispozici budou na tréninku a domácích zápasech.

Snad se budou líbit a hlavně budou dobře sloužit.

Klubové ponožky 2018

Podzim jsme zakončili na 1. místě tabulky

Poslední report ze zápasu byl publikován někdy začátkem října. Od té doby se toho dost událo a je asi správný čas zrekapitulovat celý podzim. Po hektickém začátku soutěže měl nastat relativně klidnější střed s papírově slabšími soupeři a závěr sliboval opět dávku adrenalinu a nervů. Není asi potřeba komentovat každý zápas sólo, proto bych rád vypíchnul jen několik společných rysů.

Continue reading „Podzim jsme zakončili na 1. místě tabulky“

Výjezd mládeže na zápas mužů v neděli 19. listopadu 2017

Na jaře tohoto roku oddíl házené úspěšně organizoval výlet na zápas mužů. Potěšilo nás velmi pozitiní reakce jak dětí, tak rodičů, a proto na tuto akci navazujeme s dalším výjezdem. Stejně jako minule pojedeme společně autobusem a o děti bude dobře postaráno. Primárně je akce určena pro házenkářský potěr, ale i rodiče jsou vítáni a určitě zápas mužů má co nabídnout i jim.

Continue reading „Výjezd mládeže na zápas mužů v neděli 19. listopadu 2017“

Rozhodly přesilovky v závěru

Na svátek sv. Václava byl naplánován i zápas II.kola Českého poháru mužů. V tom I. Libčice poměrně snadno vyprovodili svého druholigového soupeře Loko Vršovice. A jako každý rok, toužili dostat na domácí palubovku atraktivního soupeře z extraligy. K tomu však chyběl ještě jeden krok – porazit ve II.kole pražský tým TJ Jižní město Chodov.

Continue reading „Rozhodly přesilovky v závěru“

Se Žďárem jsme nepředvedli dobrý výkon

Minulou sobotu jsme odehráli první venkovní zápas a to se Žďárem nad Sázavou. Ale ono to tak úplně nebylo se Žďárem, protože zápas se odehrál v Novém Veselí a polovina soupisky pravidelně nastupuje právě za extraligové Nové Veselí. Existence farmy extraligového týmu v nižší soutěži není nic neobvyklého, ale spíše se tyto týmy snaží hrát 1. ligu. Situace však bude pro všechny týmy soutěže stejná, takže nemá cenu asi dlouze o tomto spekulovat.

Continue reading „Se Žďárem jsme nepředvedli dobrý výkon“

Představujeme: Antonín Šimon Stárka

Pro tuto sezónu zde máme pravděpodobně poslední medailonek. Antonín Stárka není tak úplně nováčkem, za Libčice nastupoval již v minué sezóně, ale medailonek se podařilo zrealizovat až nyní. Tonda se na první pohled jeví jako obyčnejý kluk, který toho moc nenamluví. Když ale máte příležitost zabřednout do delšího rozhovoru, rázem se dozvídáte samé zajímavosti. Tak třeba Tonda vede přírodovědný oddíl, má blízko k hudbě a jednou by rád navrhoval rodinné domky.

I když se to na první pohled nemusí zdát, nad házenou přemýšlí a do budoucna by se mohlo jednat o nastupující generaci mozku týmu. Třeba už tato sezóna napoví více. Držíme palce!

Continue reading „Představujeme: Antonín Šimon Stárka“