Rok: 2013

Rozhovor s naším trenérským duem

Podzimní část sezóny máme za sebou. Zda byla úspěšná či nikoliv si každý může zhodnotit sám dle svých kritérií. V tomto článku však přinášíme zajímavý rozhovor s trenérskou dvojicí Martin Breyl, Milan Kiselica, která stručně a věcně zhodnotila naplnění sportovních plánů za uplynulý půlrok z jejich pohledu.

Do sezóny jsme vstupovali pod taktovkou Martina Breyla, který stejně jako v minulém roce tříštil svou pozornost mezi hráčské a trenérské povinnosti. Neplánovaná změna přišla po smolném zranění, kdy Martin musel podstoupit operaci kolena, a trenérské křeslo zůstalo osiřelé. Logicky se uvolněného místa chopil Milan Kiselica jakožto týmem uznávaná autorita s bohatou hráčskou kariérou, která již v posledních letech nemá nejvyšší prioritu. Své místo na hřišti uvolnil mladším hráčům a soustředil se pouze na koučování.

Jaký trenérský model budeme praktikovat na jaře? Velmi pravděpodobně mnoho změn nenastane a tak bychom se opět při zápasech mohli dočkat plnohodnotné trenérské podpory ze střídačky, tentokrát i s rehabilitujícím Martinem Breylem. A jak oba aktéři sami vidí se svou trenérskou roli v jarní části sezóny 2. ligy? To se dočtete na následujících řádcích rozhovoru, který pro vás připravil David Šrám. Continue reading „Rozhovor s naším trenérským duem“

První týmový bowling

V rámci zimní přestávky si David Šrám připravil pro celý tým zpestření v podobě týmového bowlingu. Pozvánka vypadá následovně:

První týmový turnaj v Bowlingu bude 14.1.2014 v 18 hodin, sraz 17:30. Jedná se o párový turnaj, každý hráč ať si s sebou vezme DÁMSKÝ doprovod. Startovné za osobu, nikoliv za pár je 200,-. Předpokládaný konec max. v 22 hodin.

Místo konání: http://goo.gl/maps/CnChY
Osadní 1053, Praha 7
www.absolutnibowling.cz

Na akci je nutné se předem přihlásit! Potvrzení účasti posílejte na email davio.sram@gmail.com, včetně celého jména doprovodu. Kdo svou účast emailem nepotvrdí, nehraje!

Organizátor slibuje zajímavé ceny a diplomy. O celé akci určitě budeme informovat i v samostatném článku.

Představujeme: Michal Horejš

Po dohodě s redakční radou přinášíme poslední medailonek v tomto roce. Další medailonky budou následovat opět s prvním zápasem jarní části sezóny. Nicméně v tomto mezidobí připravujeme několik článků ohledně zhodnocení podzimní části a také se podíváme na některé statistiky týmu. Nyní se ale pojďme ponořit do rozhovoru s Michalem Horejšem.

Michal v Libčicích začínal velmi nenápadně. Po přestěhování do Prahy z rodného Plzeňska hledal nové možnosti a výzvy své házenkářské kariéry. Libčice se tak staly útočištěm, kde je možné si v týdnu zatrénovat a zůstat tak v herním rytmu. Postupem času však ukázal své kvality a právem se zařadil mezi hráče zapsané na soupisku 2. ligy. Po prvních oťukávacích zápasech získal více důvěry, kterou splácí dravým přístupem do zápasu a hladem po gólech. Stal se plnohodnotným členem kádru, od kterého budeme na jaře očekávat potřebné góly ze střední vzdálenosti.

Michal Horejš 3 Michal Horejš 2 Michal Horejš 1 Continue reading „Představujeme: Michal Horejš“

Představujeme: Pepe Gebauer

Dalším členem hráčského kádru je Josef Gebauer. Pepe je ostřílený harcovník kombinující pohled na házenou z pozice hráče i rozhodčího. Má tak mírnější pohled na některé výroky směrem k rozhodčím, sám ví, jak těžké je někdy správně rozhodnout ve vypjatém okamžiku zápasu. Do týmu přicházel jako alternace za ostrou levou spojku, což v posledních zápasech naplňuje a pilně zatěžuje konto soupeřova brankového účtu. Určitě ještě neřekl své poslední slovo a na jaře ukáže svůj pravý brankový apetit.

Pepe Gebauer 3 Pepe Gebauer 2 Pepe Gebauer 1 Continue reading „Představujeme: Pepe Gebauer“

Rozlučka podzim 2013

Poslední zápas máme vítězně za sebou a myslím, že celkově celý večer se náramně vyvedl. Ohledně zápasu přineseme jako vždy podrobný report, proto bych jen rád zhodnotil skvělou atmosféru připravenou od věrných fanoušků. Věřím, že se jim střelecké hody líbily a za výbornou atmosféru děkujeme. Následná kulturní vložka v restauraci Na Uralu byla také velmi vydařená. Společné posezení s funkcionáři a starými pány bylo příjemné. Jako ochutnávku přikládám společné foto od Jirky Srby po děkovačce z haly. Děkujeme.

Rozlučka podzim 2013 2 Rozlučka podzim 2013 1

Podzimní zápasy máme za sebou, ale web bude i nadále žít svým, poslední dobou, rušným životem. V nejbližších hodinách se můžete těšit na poslední report ze zápasu v tomto roce od našeho sedmičkového démona Davida Šráma. Do konce roku pak pokračujeme s medailonky v naši rubrice Představujeme. Určitě se těšíte na perličky zbylých hráčů, proto nám zachovejte přízeň.

Představujeme: Honza Novotný

Tento týden pokračujeme s medailonkem Honzy Novotného. Honza, možná více znám jako „Bob“, je dalším členem Áčka vzešlého z házenkářské líhně trenérského dua Weigner, Česák. Bob si vyzkoušel několik angažmá, především v mladším věku, a nyní se již větší či menší měrou zapojuje do běhu domovského oddílu. Je velmi oblíben našimi fanoušky a to především díky stylové oslavě gólu. Na „supermana“ se vždy těší celá hala včetně hráčů. Doufám, že jich v této sezóně ještě pár vystřihne.

Honza Novotný 1 Honza Novotný 2 Continue reading „Představujeme: Honza Novotný“